Adams Pizza Online Yemek ve Pizza Sipariş Web Sitesi Adams Pizza Online Yemek ve Pizza Sipariş Web Sitesi Adams Pizza Online Yemek ve Pizza Sipariş Web Sitesi Adams Pizza Online Yemek ve Pizza Sipariş Web Sitesi
Hakkımızda
Adam’s 2001 yılında paket servis olarak Caddebostan da  başladığı hizmet ağını, 2003 yılında Çiftehavuzlar  ve  2006 yılında Kozyatağı  şubesi olarak genişletmiştir.
 
Geniş bir pizza mönüsünün yanında, bir cafe menösünün de fazlasına  sahip olan Adam’s, mekanın sadeliği ve kaliteli servisle de ön plana çıkmaktadır. Servis edilen tüm ürünler, günlük olarak hazırlanmakta olup, lezzetli, kaliteli ürün, uygun fiyat ilkesi   temel hizmet anlayışıdır.
 

Haftanın her günü 11.30-21.45 saatleri arasında açık olan mekanlar, paket servis yanında,  kutlama, doğum günü gibi farklı gereksinimlere de hitap edebilmektedir

E-Posta:  
Bağdat Cad., Sahilyolu, Suadiye, Şaşkınbakkal, Erenköy, Ethemefendi, Caddebostan, Ömerpaşa, Göztepe, Üst Göztepe, Çemenzar, Ç.havuzlar, Feneryolu, Kuyubaşı, Hasanpaşa, Kızıltoprak, FB Stad, Bahariye, Moda. Kozyatağı, Sahrayıcedid, Şemsettin Günaltay, Kazasker, Üst Suadiye, Eminali Paşa, Üst Bostancı, Küçükyalı, Merdivenköy, E-5 Ankara Yolu, Bostancı, Libadiye, Ali Tarhan, Küçükbakkalköy, Carrefour Arkası, Ataşehir.
© 2017 Adam's Pizza. Her Hakkı Saklıdır. Designed by: OrBiT